Futboll

Fundjavë “e zezë” për Bayern e Real, gjigantët konfirmojnë krizën

Mbrëmje e errët për gjigantët Real Madrid dhe Bayern Munchen, që vijuan serinë e rezultateve negative në kampionatet repektive, duke mos dalë nga kriza që i ka kapur prej javësh.

Kështu kryeqytetasit spanjollë nuk arritën për herë të 4-t radhazi të mos shënojnë gol, ndonëse këtë herë luajtën një sfidë relativisht të lehtë në transfertën ndaj Alavesit.

Për më tepër, skuadra e Lopeteguit pësoi një gol në minutat shtesë të takimit dhe doli kokë-ulur nga kjo transfertë, duke mos arritur të marrë asnjë pikë.

E njëjta gjë edhe me bavarezët e trajnerit Kovaç, që zhgënjyen në “Allianz Arena”, duke u mposhtur me rezultatin e pastër 0-3 nga Borusia Munchengladbach.

Edhe Bayerni nuk fiton prej 3 ndeshjesh në kampionat, që bëhen 4 nëse u shton edhe barazimin në Champions ndaj Ajaxit, ndërsa tashmë stoli i Kovaç është vërtetë në rrezik.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency