Gossip

Fustani i lagur, ngjitur pas trupit, Melissa Satta çmend fansat

Melissa Satta më seksi se kurrë. Ish-balerina e “Striscia la Notizia” dhe prezantuese televizive, e cili i ka turbulluar mediet rozë që kur u shfaq në ekran shumë vite më parë, ka qenë protagoniste e një shërbimi fotografik që shfrenon fantazinë e fansave të saj. E veshur me një një fustan të bardhë, por ta lagur, dalin në pah linjat e saj perfekte.

Melissa vetën pak kohë më parë mësohet se është ndarë nga Boateng, ndërsa dikur ka qenë e lidhur me Bobo Vierin.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency