Gossip

Futbollistët dhe ekstravaganca në veshje (Foto)

Jemi mësuar t’i shohim gjithmonë me uniformën e skuadrave për të cilat luajnë, por një pjesë e madhe e futbollistëve janë edhe ndjekës të modës.

Shumë prej tyre e tregojnë ekstravagancën në veshje, menjëherë sapo heqin uniformën sportive, duke treguar edhe anën tjetër të tyre.

Nga Nainngolan te Cassano, nga Pogba te Neymar, por edhe Icardi e Buffon, më poshtë janë disa nga futbollistët që e ekzagjerojnë më tepër me veshjen e tyre.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency