Premier League

Futbollistët kundër Contes, italiani rrezikon shkarkimin

Antonio Conte nuk po kalon një moment aspak të mirë te Chelsea. Pas 2 humbjeve rradhazi në kampionat dhe barazimit zhgënjyes ndaj Romës në Champions League, italiani rrezikon ndjeshëm pozicionin e tij. Muaji i mjaltit mes Contes dhe presidentit Abramovich ka përfunduar edhe pse ish trajneri i Italisë sezonin e kaluar arriti t’i udhëhiqte “Blutë e Londrës”, drejt fitimit të Premier Leagues dhe FA Cup. Mediat angleze kanë vënë në dyshim të madh të ardhmen e italianit në stolin e Chelsea-it, pasi trajneri tashmë ka kundër edhe futbollistët. Conte akuzohet nga lojtarët se zhvillon seanca stërvitore shumë të rënda që po u sjellin dëmtime të njëpasnjëshme futbollistëve të Chelsea-it. Senatorët e skuadrës kanë akuzuar italianin se po ekazgjeron me metodat e tij stërvitore dhe kjo është një nga arsyet që te Chelsea po dëmtohen shumë futbollistë gjatë kësaj periudhe. Nëse gjërat nuk funksionojnë në një skuadër është gjithmonë trajneri ai që e paguan.Kështu që Conte nëse nuk ndryshon metodat e tij të punës duhet të marrë parasysh edhe shkarkimin nga drejtimi i kampionëve në fuqi të Anglisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency