Futboll

Futbollisti i Championship fiton 1 milion stërlina në lotari

Babagjyshi i Vitit të Ri i ka bërë një dhuratë vërtet të çmuar fubollistit të Prestonit, në Championship, Kevin O’Connor. 22-vjeçari, i cili verën e kaluar firmosi për skuadrën e tij të re, sapo ishte kthyer në Iralndë për të kaluar disa ditë më familjen e tij, kur fati i trokiti të derë.

Ai kishte blerë një biletë, e cila rezultoi fituese e “jackpot”-it të Lotarisë Kombëtare të Irlandës. E pabesueshme, por vërtetë!

O’Conor dhe mamaja e tij Breda tërhoqen çekun 1 milionësh në zyrat qëndrore të Lotarisë në kryeqytetin Dublin.

“Pas disa kërkimeve, u dërgova foton e biletës sime, por kurrë nuk do ta kisha besuar që ishte bileta fituese e një çmimi 1 milion stërlina,” – deklaroi O’Conor, i cili ka qenë gjithashtu pjesë e përfaqësueses së 21-vjeçarëve të Republikës së Irlandës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency