Futboll

Gabigol i “shkel” syrin Spanjës: Jam gati të lë shenjë në La Liga

Gabriel Barbosa sulmuesi në pronësi të Interit i cili po shkëlqen me fanellën e Flamengos është i bindur se tashmë është plotësisht gati për hapin e madh në karrierë dhe për të lenë shenjë në futbollin europian. Në një intervistë për gazetën spanjolle As, Gabigol ka theksuar se dëshiron një sfidë të re pas rikthimit në Brazil ku bëri figurë të shkëlqyer si me fanellën e Santos ashtu edhe me atë të Flamengos me të cilët është duke fituar kampionatin brazilian ku është kryegolashënues dhe është edhe në finalen e Copa Libertadores. “ Brasileirao është një nga kampionatet më të rivalizuara në botë. A kam nevojë për sfida më të mëdha? Jam gati për të shënuar në Brazil, Angli, Gjermani, Spanjë dhe kudo. La Liga është një kampionat që më pëlqen, futboll i shpejtë dhe teknik. A ndjej keqardhje për aventurën e dështuar te Interi? Me pak më shumë vijimsi mund të kisha bërë më mirë, por në Itali kam mësuar shumë gjëra”, theksoi Gabriel Barbosa.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency