Copa America

Gabriel Jesus i bën të gjitha, shpërthen në lot pas kartonit të kuq

Brazili triumfoi në Copa Amerika edhe me firmën e Gabriel Jesus, i cili shënoi golin e dytë për “Seleçaon” në finalen me Perunë. Sulmuesi i Manchester City-t, në fakt, u bë protagonist i një skene aspak të këndshme, pasi u ndëshkua me karton të kuq kur rezultati ishte 2-1. Lot dhe grushte kartonëve që ishin pranë pankinës, ndërsa në tunelin që të çon te dhomat e zhveshjes shpërtheu në të qara, pasi e la skuadrën në fushë me një lojtar më pak. Por, për fatin e tij të mirë, dalja nga loja nuk pati pasoja negative, përkundrazi, Brazili shënoi edhe golin e tretë, duke thelluar rezultatin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency