Merkato

“Gafaxhiu” Karius drejt transferimit në Bundesligë

Loris Karius do të largohet sërish nga Liverpooli. Portieri 27-vjeçar nuk bën pjesë në planet e Jurgen Kloppit dhe drejtuesit duket se kanë gjetur një destinacion të ri për lojtarin i cili do të rikthehet në Gjermani.

Mësohet se Union Berlini që ka arritur akordin për huazimin 1-vjeçar të portierit, që ka kontratë deri në vitin 2022 me Liverpoolin. Karius vinte pas një huazimi 2-vjeçar te Besiktasi, që u ndërpre majin e kaluar, dhe shpreson që në Bundesliga të rigjejë veten dhe formën më të mirë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency