Serie A

Gafë me listat, Roma rrezikon humbjen e ndeshjes në tavolinë

Një gabim amatoresk në klubin e Romës mund t’u kushtojë verdhekuqve humbjen 3-0 në tavolinë të ndeshjes së parë të kampionatit ndaj Veronës, e cila në fushë u mbyll në barazim pa gola.

Siç zbulojnë mediat italiane, personat përgjegjës në hartimin e listave të futbollistëve te verdhekuqtë, e kanë lënë emrin e mesfushorit Amadou Diawara në listën e lojtarëve nën 22 vjeç, ndonëse ky i fundit ka mbushur 23 vjeç në korrik.

Ndërkohë nga sa verifikohet lehtësisht, mesfushori verdhekuq nuk është pjesë e listës së futbollistëve mbi 23 vjeç dhe rrjedhimisht nuk është pjesë as e listës prej 25 futbollistësh, dorëzuar para ndeshjes.

Amadou Diawara luajti për 90 minuta kundër Veronës, ndonëse nuk ishte në listën prej 25 futbollistësh dhe tashmë Roma mund të përballet me humbjen e ndeshjes në tavolinë me rezultatin 3-0.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency