Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Galliani jep detajet, ja kur rikthehet në fushë mbrojtësi Pablo Mari

CEO i Monza-s, Adriano Galliani foli për mediet italiane për gjendjen e Pablo Mari. Galliani ka zbuluar se operacioni ka shkuar mirë, ndërsa mbrojtësit do i duhet të qëndrojë jashtë fushës së blertë për të paktën 3 muaj.

Drejtori i klubit italian ka zbuluar ndër të tjera se në momentin që 29-vjeçari është plagosur me thikë, nga një agresor që vrau një person dhe plagosi 5 të tjerë përfshirë edhe futbollistin, ky i fundit ishte duke bërë Pazar me gruan dhe fëmijët e tij.

Lajme të tjera

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Kombëtare

Mjaft i dëshpëruar u shfaq trajneri Sylvinho në intervistën për SuperSport, pas humbjes minimale në Poloni. Trajneri brazilian nuk i kurseu komplimentet për atë...

Premier League

Tottenham shkarkon Conten. Lajmi ishte në ajër prej ditësh por mbrëmjen e të dielës ka ardhur edhe zyrtarizimi i prishjes së bashkëpunimit mes palëve....

Euro 2024

Shqipëria e nis me humbje edicionin e ri të kualifikueseve të Euro 2024, duke u mundur minimalisht 1-0 në Varshavë. Një gol i shënuan...