Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Galtier drejt largimit, dy emrat më të pëlqyer nga PSG-ja për të zëvendësuar trajnerin

Galtier me shumë mundësi nuk do ta vazhdojë aventurën te Paris Saint-Germain ose të paktën kështu raportojnë mediet franceze.

Drejtuesit parisien tashmë janë në kërkim të një trajneri të ri për sezonin e ardhshëm futbollistik.

Lexo edhe:

Referuar të njëjtave medie, dy emrat më të lakuar për të marrë drejtimin e PSG-së janë Jose Mourinho i Romës dhe ish-trajneri i Bayern Munich, Julian Nagelsmann.

Lajme të tjera

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Eredivisie

Lajm i keq për tifozët e Vitesses, skuadër e Eredivisies. Përmes një njoftimi zyrtar për shtyp, KNVB (d.m.th. Federata Holandeze e Futbollit) njoftoi se...

Serie A

Mesfushori i Interit, Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë për faqen humoristike sportive “Gli Autogol”, ku ka rrëfyer dhe aspekte të tjera të shokëve...

Bundesliga

Serie A dhe Bundesliga kanë një mundësi të artë për të dërguar sezonin e ardhshëm në Champions League jo 5, por plot 6 skuadra!...