Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Galtier: Nuk jam unë ai që duhet ta bindë Mbappe-në të qëndrojë në Paris!

Pas eliminimit të Paris Saint-Germain nga Champions League, ylli i parisienëve, Kylian Mbappe duket se është mërzitur shumë.

Duke folur për këtë situatë trajneri i PSG-së, Galtier theksoi se çdokush që do ishte në vendin e sulmuesit do ishte mërzitur, ndërsa më tej shtoi se nuk është ai personi që duhet ta bindë Mbappe-në që të mos largohet.

Lexo edhe:

“Nuk jam unë ai që duhet të përpiqem ta bindë atë të qëndrojë. Çdo lojtar do të ishte po aq i mërzitur sa ai, unë thjesht e di që sa herë që luan ai ka vendosmërinë për ta ngritur klubin sa më lart që të jetë e mundur.”-deklaroi trajneri.

Lajme të tjera

Bundesliga 2

Futbolli gjerman edhe një herë vertetoi se është i çudive të mëdha apo i dramave të sekondave të fundit. Tifozët e skuadrës së njohur...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Bundesliga

Çmenduri në Bundesliga 2, kampionat ku fati i zi vijon të ndjekë Hamburgun. Skuadra historike gjermane, fitoi 0-1 në Sandhauesen dhe ishte shumë afër...

Bundesliga

Joshua Kimmich e shijoi në maksimum titullin e fundit kampion. Bayern Munchen ia doli të siguronte trofeun më të rëndësishëm në Gjermani për të...