Merkato

Gameiro gati të largohet nga Valencia, por ka kusht për pretendentët

Kevin Gameiro nuk është më në planet e Valencias. Sulmuesi 32-vjeçar e nisi si titullar sezonin ndërsa tani me trajnerin Celades konsiderohet vetëm alternativë për repartin e avancuar, duke luajtur vetëm në minutat e fundit të ndeshjeve.

Në merkaton e dimrit pritet që Gameiro të largohet për një ofertë të kënaqshme për të dhe jo si ajo së fundmi nga Nantes, të cilën e ka refuzuar. Ai nuk e përjashton rikthimin në Francë, por dëshiron një ekip që lufton për Europën dhe të paktën një kontratë 2 apo 3-vjeçare.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency