Merkato

Garë dyshe Barça-Arsenal për Malen

Donyell Malen është një nga lojtarët më shpërthyes në futbollin europian ku vetëm këtë sezon në 18 ndeshje ka shënuar 16 gola e ka dhënë 6 asiste me fanellën e PSV Eindhoven. 20-vjeçari i cili tani ka fituar edhe një vend në kombëtaren e Holandës u largua 2 vite më parë nga Arsenali që tashmë është penduar dhe kërkon ta rikthejë por duhet të përballet me Barcelonën. Këta të fundit e shikojnë Malen si përforcim ideal për stilin e lojës së skuadrës dhe janë gati të ofrojnë deri në 30 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency