Merkato

Garë e fortë për Declan Rice, West Ham i vendos çmimin e kartonit

Declan Rice është njeriu që pritet të ndezë garën në merkato mes klubeve angleze. Mesfushori që po spikat me fanellën e West Hamit në Premier League dhe njëkohësisht është shndërruar në titullar të padiskutueshëm te Anglia, ka tërhequr vëmendjen e klubeve si Manchester United, Manchester City e Chelsea.

“Djajtë e kuq” janë prej kohësh në kërkim të një shkatërruesi dhe pasi dështuan të marrin gjermanin Leon Goretzka, kanë shndërruar Rice në objektivin primar, ndërsa të njëjtën gjë ka bërë edhe Manchester City, që kërkon një zëvendësues për brazilianin Fernandinho.

Nga ana tjetër edhe Chelsea kërkon të rikthejë në ekip mesfushorin 22-vjeçar, i cili është rritur pikërisht në akademinë e “bluve të Londrës”. Ndërkohë West Ham është në rolin e spektatorit të interesuar në këtë garë, pasi ka blinduar futbollistin me kontratë deri më 2024-ën dhe ka fiksuar një çmim dysheme prej 100 milionë paundësh për kartonin e Declan Rice.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency