Merkato

Garë mes Napolit dhe gjigantëve anglezë për talentin norvegjez

Napoli vazhdon të ndjekë me shumë interes mesfushorin e talentuar të Genkut, Sander Berge. 21-vjeçari pëlqehet shumë nga drejtuesit e klubit të kaltër, madje edhe gjatë merkatos së kësaj vere ata tentuan disa herë transferimin e tij, por nuk gjetën gjuhën e përbashkët me klubin belg.

Sipas asaj që raportojnë mediat, gjatë merkatos së janarit, Napoli do të bëjë një tjetër ofertë për norvegjezin, por nuk pritet që gjithçka të jetë e lehtë. Situata tashmë duket më e vështirë, pasi për talentin 21-vjeçar kanë shprehur interes edhe gjigantët anglezë të Liverpoolit dhe Chelsea-t, të cilët në aspektin ekonomik nuk e kanë të vështirë të përmbushin kërkesat e klubit kampion të Belgjikës.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency