Serie A

Gasperini e kishte planifikuar titullar, fantazisti preket nga koronavirusi

Atalanta do të përballet nesër në mbrëmje me Veronën në “Gewiss Stadium”, ku do të kërkojë rikthimin te fitorja në kampionat, por pasditen e sotme trajneri Gasperini ka marrë një lajm të keq.

Kështu fantazisti rus Miranchuk ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit dhe është vendosur menjëherë në izolim, ndërsa pjesa tjetër e skuadrës kanë qenë negativë, por i janë nënshtruar një tjetër xhiroje tamponësh.

Miranchuk iu bashkua zikaltërve këtë verë dhe pas një dëmtimi që e mbajti jashtë fushave përreth një muaj, kishte nisur të marrë minuta duke u aktivizuar pjesërisht në disa ndeshje. Gasperini e kishte planifikuar titullar rusin për ndeshjen e nesërme, por tani do të duhet të ndryshojë zgjedhjet e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency