Merkato

Gattuso do lojtarin e Argjentinës te Fiorentina, klubi nis bisedimet me Shtuttgart!

Drejtuesit e Fiorentinës po punojnë fort në merkato për t’i dhuruar trajnerit Rino Gattuso një skuadër kompetititve për sezonin e ardhshëm. Sipas mediave italiane, klubi vjollcë ka nisur bisedimet me klubin e Stuttgartit për kartonin e Nicolas Gonzalez, i cili mund të luajë në karhun e majtë dhe në të djathtë gjithashtu 23-vjeçari mund të aktivizohet edhe në qendër të sulmit dhe për këtë trajneri Gattuso insiton ta aforjë sa më pare në skuadër. Palët janë ende në bisedime pasi Stuttgarti për të lënë të lire argjentinasin kërkon jo më pak se 25 milionë euro, shumë të cilën, klubi toskan mund ta arrijë duke futur në lojë bonuset.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency