Merkato

Gattuso lë jashtë mesfushorin Allan, Inter vihet në lëvizje

Përjashtimi i Allan nga sfida me Cagliarin është një tjetër sinjal që mesfushori brazilian i ka ditët e numëruara te Napoli. Në janar ishte pranë një shkëmbimi mes tij dhe Vecinos, por operacioni nuk u konkretizua ndërsa situata më e fundit ka rikthyer zërat për kalimin e tij te Interi.

Allan pëlqehet shumë nga Conte me të cilin trajneri zikaltër do të kompletonte mesfushën, por Napoli nuk bën lëshime dhe e vlerëson të paktën 50 milionë Euro. Në verë të dyja klubet do të kenë më shumë kohë dhe buxhet në dispozicion ndaj dhe shanset janë të mira për transferimin e 29-vjeçarit te zikaltërit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency