Kupa e Italise

Gattuso: Ndaj Juves si një finale Botërori, ndiej presionin e të gjithëve

Si një finale Botërori kështu e konsideron finalen e Kupës së Italisë mes Juventusit dhe Milanit që do të luhet këtë të mërkurë në Romë, trajneri i kuqeznjëve Genaro Gattuso i cili nuk fsheh presionin që ka përpara kësaj supersfide.

“ Ndiej një presion të jashtëzakonshëm, ndiej tifozët dhe futbollistët mbi shpatullat e mija. Për ne kjo ndeshje vlen sa një finale e Kupës së Botës. Duhet të tregohemi të kujdesshëm të luajmë si skuadër dhe të kemi kurajo. Edhe Juventusi ka difekte, por ne duhet të tregohemi thjeshtë perfektë shpresoj të jetë një ndeshje e bukur”.

Optimist për një sukses të Milanit në finalen e Kupës së Italisë u shfaq edhe kapiteni Leonardo Bonucci i cili theksoi se është gjithmonë diçka e bukur të luash ndeshje të tilla duke nënvizuar se është i lumtur që do të ketë përballë Juventusin. Bonucci shtoi se Milani duhet të tregohet një skuadër cinike për të mposhtur bardhezinjtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency