Serie A

Konfirmohet dëmtimi, Romagnoli 1 muaj jashtë, ndaj Napolit mungon edhe Bonucci

Pas Leonardo Bonuccit, Milani humbet edhe Alesio Romagnolin për supersfidën e kësaj fundjave ndaj Napolit në Serinë A. Kuqezinjtë nuk do të kenë në dispozicion dy qëndërmbrojtësit titullarë për takimin ndaj skuadrës së Sarrit me Genaro Gattuson që do duhet të improvizojë. Me shumë gjasa në qëndër të prapavijës ndaj Napolit do të luajnë, Musacchio dhe Zapata. Por nëse Bonucci do të mungojë ndaj të kaltërve për arsye skualifikimi, Romagnoli nuk do të humbasë vetëm ndeshjen ndaj Napolit. Mbrojtësi i talentuar italian për shkak të dëmtimit që pësoi në sfidën e fundit ndaj Sassuolos do të mungojë rreth 1 muaj dhe do të humbasë kështu 4 takimet e ardhshme të kuqezinjëve në kampionat për tu rikthyer në datën 5 maj ndaj Veronës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency