Serie A

Gattuso në zi, humb njeriun e familjes

Zi në familjen e Ivan Gennaro Gattusos. Trajneri i Napolit ka humbur njeriun e dashur, motrën e tij, e cila ishte vetëm 37 vjeçe dhe vuante nga një sëmundje e rrallë dhe e rëndë. Ajo ishte shtruar në spitalin e Vareses që më datën 3 shkurt, pasi ishte ndier keq. Atë kohë, Gattuso nuk u paraqit në konferencën për shtyp të pas ndeshjes me Sampdorian, për t’iu gjendur pranë motrës, e cila ishte në gjendje të rëndë.

Lajmin e tmerrshëm të ndarjes së saj nga jeta Gattuso e mori ndërsa për stërviste skuadrën në fushën e Castel Volturnos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency