Europa League

Gattuso rikuperon belgun Mertens për Granadan

Më në fund, vjen një lajm i mirë nga infermieria e Napolit. Trajneri Gennaro Gattuso mund të llogarisë Dries Mertens kundër Granadës. Sulmuesi belg, i cili është ndalur që nga mesi i dhjetorit për shkak të një dëmtimi në kyçin e këmbës, që e pësoi kundër Interit, u kthye nga Belgjika dhe u stërvit sot me grupin.

Në këtë pikë, me shumë mundësi Gattuso do ta grumbullojë për ndeshjen e kthimit të raundit të 1/16-ave të Europa League-s. Për këtë sfidë nuk do të jenë gjithashtu Petagna, Lozano dhe Osimhen.

Dy të parët vazhdojnë të punojnë veçmas për t’u rikuperuar nga dëmtimet përkatëse, ndërsa sulmuesi nigerian duhet të qëndrojë disa ditë pushim pas dëmtimit të pësuar në kokë kokë kundër Atalantës.

Ospina, Manolas, Hysaj dhe Demme mbeten në “boske” për ndeshjen e Europa League-s.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency