Serie A

Gattuso: Suso mund të bëhet si Insigne, një fitore nuk mjafton

Vlerësime reciproke mes Genaro Gattusos dhe sulmuesit spanjoll Suso pas fitores së Milanit ndaj Sassuolos me shifrat 1-4, ndeshje në të cilën ish lojtari i Liverpoolit realizoi dy gola. Në konferencën për shtyp Gattuso theksoi se Suso mund të bëhet si Insigne ndërkohë në anën tjetër spanjolli e cili trajnerin e kuqezinjëve një fenomen. Gattusso gjithsesi u përpoq të ulte disi dozat e entuziasmit pas këtij suksesi duke nënvizuar se një fitore nuk mjafton, prandaj Milani i tij duhet të vazhdojë në këtë rrugë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency