Merkato

Gattuso vë veton, Napoli refuzon ofertën e Spartakut për Hysajn

Ivan Gennaro Gattuso vë veton për Elseid Hysajn. Trajneri i Napolit ka kërkuar me ngulm që shqiptari të mos shitet te Spartaku i Moskës, që sikurse njoftuan mediet italiane ufronte 7 milionë euro për kartonin dhe pagë 3 milionë euro për mbrojtësit. Sipas ekspertit të merkatos, Nicolo Schira, “Gattuso nuk pranon largimin e Hysajt, pasi është një futbollist që ka aftësi për t’u përshtatur taktikisht, duke parë që mund të luajë si në të djathtë ashtu edhe në të majtë. Me mbylljen e merkatos, palët do të firmosin rinovimin e kontratës.”

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, sipas medieve përtej Adriatikut, ka kërkuar 2.8 milionë euro në sezon. Mbetet për t’u parë nëse De Laurentiis do t’ia plotësojë kërkesën. Vetë dëshira e shkodranit është të qëndrojë në te Napoli, ku është përshtatur më së miri prej pesë sezonesh.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency