Serie A

Gazidis nxjerr “huq” sërish Leonardon, refuzon blerjen e Everton

Pas Ibrahimoviç dhe Fabregas, Ivan Gazidis ka refuzuar një tjetër negociatë të Leonardos, për të transferuar në Milano sulmuesin anësor të Gremios, Everton.

Leonardo ishte angazhuar prej kohësh për të mbyllur këtë marrëveshje dhe vetë sulmuesi kishte pranuar se shumë shpejt do të bëhej shok skuadre me Paquetën, por duket se Gazidis ndan tjetër mendim me kolegun e tij brazilian.

Kjo pasi ish drejtuesi i Arsenalit e ka quajtur të ekzagjeruar shifrën të cilën Milani duhet të paguajë për Everton, ku përveç çmimit të kartonit, shtoheshin edhe shumë shifra të tjera për ndërmjetës dhe agjentë.

Ky është një tjetër sinjal që Gazidis dhe Leonardo ecin në rrugë të ndryshme, ndërsa në fund të sezonit i takon grupit “Elliot” që ka pronësinë e Milanit, që të vendosë nëse do të mbështesë rrugën e brazilianit, apo të ish drejtuesit të Arsenalit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency