Kategoria Superiore

Gega, gati të kthehet në detyrë: E keqja iku, ky virus nuk është shaka!

Trajner i Kukësit Skënder Gega u kthye këtë të mërkurë në Tiranë, pasi mori mjekim të specializuar për Koronavirusi në Turqi për shkak të rëndimit të gjendjes së tij shëndetësore. Pas plot 21 ditësh, trajneri i Kukësi e fiton këtë betejë të rëndësishme të jetës së tij.

“Ishte një ëndërr e keqe, unë dhe ime shoqe e kaluam në gjendje të rëndë. Diçka u bë sebep, ishte momenti i duhur për t’u larguar. Atje bënë punë kolosale. Jam me fat dhe uroj që çdo njeri ta kalojë këtë virus. Duhet të bëjmë shumë kujdes sepse përfundimisht nuk është shaka.”

Gega është gati për t’iu kthyer punës, pavarësisht se do të vazhdojnë të marrë mjekimin e duhur derisa ta marrë veten plotësisht.

“Jam në gjendje shumë të mirë, ndryshimi ka qenë drastik, kuptohet pozitiv. Po ashtu edhe terapia që kam bërë mjeku, i pa të gjitha. Besoj se do të vazhdon punën normalisht. Me kujdes kam marrë mjekimet e duhura dhe jam në kontakt me mjekët. E keqja iku dhe çdo gjë tani e shoh me optimizëm.”

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency