Kategoria Superiore

Gega: Më ngroh rezultati, Kastrioti na vuri në vështirësi

I kënaqur me rezultatin por jo me lojën, trajneri i Partizanit Skënder Gega e pranon se Partizani ka ende shumë për t’u përmirësuar por në këtë moment rëndësi kanë tre pikët.

E vuajtët tejmase Kastriotin….

Harruan që është një ndeshje 90 minuta. Lojtarët u vetkënaqën.

Mund edhe të shkaktohet dëm me egoizimin e tepruar…

Është e vërtetë që Asani gaboi. Për mua është njësoi ai që humb topin, që nuk i shërben shokut, apo që humb dyluftim. Duhet të punojmë. S’jemi të përsosur. Kishim një pjesë të 2 për të korrigjuar.

Partizani ka fituar shpesh me rezultat të ngushtë. Në fillim i mbanit larg kundërshtarët, tani po afrohen drejt portës…

Është e vërtetë. Ne jemi po të njëjtit. Problemi është që janë të lodhur. Pjesët e para me presing të lart sjellin lodhje. Për mua është e rëndësishme që edhe 1 gol të fitohet ndeshja.

Ku i ka problemet Partizani, mund të jeni më i qartë? Gojkoviç çfarë paraqitje bëri sot?

Gojkoviç ka punuar mirë. Koha që ka qenë në stol u ndje sot. Jam munduar mos t’i ngarkojë lojtarët dhe pas 90 minutave të flasim më të qartë. E gjithë është te lodhja. Problemi është se nuk jemi shumë të freskët. Ne shënuam shumë shpejt dhe çdo gjë është e paparashikuar. Shpresojmë të korrigjojmë këto gabime.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency