Kategoria Superiore

Gega mposht koronavirusin dhe niset drejt Tiranës, në pankinë ndaj Apolonisë?

Pas një jave kurim në një klinikë turke, ku shkoi me urgjencë pas komplikimit të gjendjes shëndetësore prej koronavuris, trajneri i Kukësit Skënder Gega është nisur sot drejt Shqipërisë dhe shumë shpejt do të jetë në drejtim të verilindorëve.

Ka qenë vetë klubi i Kukësit që ka njoftuar se trajneri 57-vjeçar ka lënë klinikën ku është kuruar në Turqi dhe se tashmë është në gjendje shumë të mirë shëndetësore, ndërsa nuk dihet ende se kur do të ulet normalisht në pankinë.

Skënder Gega nuk ka qenë në pankinën e Kukësit në tre ndeshjet e fundit në kampionat, ku skuadra ia ka dalë të marrë një barazim pa gola në Durrës ndaj Teutës dhe dy fitore ndaj Laçit e Vllaznisë.

Këtë të shtunë Kukësi do të përballet me modestët e Apolonisë, ndërsa ende nuk dihet nëse do të rikthehet Gega në pankinë, apo do të bëjë edhe pak ditë pushime, për t’u rikthyer në javën pasardhëse.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency