Serie A

Genoa funksionon me Ballardinin, mposht Bolognën dhe del nga zona e ftohtë

Genoa rilind me Davide Ballardinin në stol, pasi mposhti Bolognën me rezultatin 2-0 në “Marassi” dhe regjistroi fitoren e dytë në 4 javë, duke shkuar në kuotën e 14 pikëve dhe duke dalë nga zona e ftohtë e renditjes.

Pas 5 barazimesh radhazi, edhe Bologna kishte udhëtuar për të marrë 3 pikët në transfertën e sotme dhe u shfaq mjaft e vendosur në fushë, duke qarkulluar dendur topin dhe krijuar disa raste shënimi, por pa ia arritur të mposhtin portierin Perin.

Nga ana tjetër vendasit u mbrojtën me një fanatizëm për t’u patur zili dhe shënuan në dy nga kundërsulmet e pakta, fillimisht me anë të Zajc në minutën e 44-të dhe më pas në të 55-ën me anë të sulmuesit kryesor Mattias Destro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency