Merkato

Genoa këmbëngul për Ranocchian, pritet vetëm miratimi i mbrojtësit

Genoa këmbëngul për të rikthyer në “Marassi” mbrojtësin Andrea Ranocchia dhe pret tashmë vetëm miratimi ne këtij të fundit, për të kompletuar transferimin.

Klubi ligur ka arritur marrëveshjen me Interin, ndërsa vetë mbrojtësi 32-vjeçar ka kërkuar kohë për të vendosur, megjithatë lënia në pankinë mbrëmjen e djeshme ndaj Fiorentinës mund të jetë një sinjal që Conte nuk beson më te ai.

Ranocchia ishte zëvendësuesi i parë i holandezit De Vrij sezonin e kaluar, por mbrëmjen e djeshme e pa ndeshjen nga stoli, ndonëse holandezi nuk ishte i grumbulluar, pasi ishte i pezulluar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency