Serie A

Genoa shkarkon drejtorin sportiv Faggiano, kthen sërish Marroccun

Daniele Faggiano la parmën në fund të sezonit të kaluar, për të emëruar drejtor teknik i klubit të Genoas, por aventura e tij në klubin ligur zgjati vetëm pak muaj, pasi dje është shkarkuar nga kjo detyrë.

Lajmi është dhënë nga klubi gjenovez, që ka deklaruar se Faggiano është shkarkuar pasi nuk ka arritur të krijojë marrëdhënie të mira me skuadrën dhe nuk është parë të angazhohet shpesh në qendrën stërvitore në “Signorini”.

Vendimi për shkarkimin e Faggianos erdhi vetëm dy ditë para përballjes mes Genoas dhe Parmës, ndërsa si Drejtor Sportiv i kuqebluve është emëruar menjëherë Francesco Marroccu, i cili mbajti këtë post deri në gusht.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency