Serie A

Genoa shpëton, Lecce rikthehet në Serie B

Ishte Genoa skuadra e fundit që arriti të siguronte mbijetesën në Serie për sezonin e ardhshëm. Skuadra e Davide Nicolas fitoi lehtësisht me rezultatin 3-0 ndeshjen e fundit të kampionatit ndaj Veronas në Marassi, një sukses që gjithsesi nuk i vlejti edhe aq shumnë pasi kundërshtari direkt Lecce u mposht në shtëpi me shifrat 3-4 nga Parma. 2 herë Sanabria dhe Romero ishin autorët e golave për kuqeblutë. Në dy sfidat e tjera të mbrëmjes së të dielës që mbyllën edhe këtë sezon të Serie A, Bologna barazoi 1-1 ndaj Torinos ndërsa Sassuolo u mposht në Mapei Stadium 0-1 nga Udinese.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency