Serie A

Genoa zyrtarizon trajnerin e ri, firmos Andreazzoli

Aurelio Andreazzoli riniset nga Genoa. Pasi nuk ja doli të evitonte dot rënien e Empolit në Serie B edhe pse në drejtimin e tij skuadra toskane arriti rezultate shumë të mira, Andreazzoli është zyrtarizuar si timonieri i ri i Genoas, skuadrës që rrëzoi pikërisht Empolin një kategori më poshtë falë barazimit pa gola që mori në duelin ndaj Fiorentinës. Andreazzoli ka firmosur për 2 vite me Genoan dhe te klubi kuqeblu janë të bindur se tekniku i ri do të arrijë rezultate shumë pozitive.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency