Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Gerrard “peshkon” te ish-skuadra e tij, mesfushori i Liverpool pranë Al-Ettifaq

Steven Gerrard, trajneri i ri i skuadrës Al-Ettifaq në Arabinë Saudite dhe ish-kapiteni i Liverpool po mendon për sezonin e ri.

Gerrard ka “peshkuar” pikërisht te Liverpool dhe ka nisur kontaktet me Jordan Henderson, i cili kushton 10 milionë euro dhe ka kontratë me “The Reds” deri në vitin 2025.

Lexo edhe: 

Klubi arab i ka propozuar një ofertë prej 700 mijë eurosh në javë dhe mesfushori, sipas medieve britanike ka dhënë konfirmimin e tij për këtë transferim.

henderson klopp

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...