Serie A

Giampaolo mbërrin në Milano, firma me Milanin çështje orësh!

Tashmë nuk ka më dyshime. Marco Giampaolo do të jetë trajneri i ri i Milanit. Ish-tekniku i Sampdorias ka udhëtuar mesditën e të enjtes drejt Milanos për të diskutuar nga afër me Maldinin dhe Gazidis për detajet e fundit dhe për të hedhur firmën mbi kontratën që do ta lidhë me kuqezinjtë për 2 ose 3 sezonet e ardhshme. Lamtumira nga Sampdoria është çështje orësh për Giampaolo i cili shumë shpejt do të zyrtarizohet si pasuesi i Genaro Gattusos në stolin e Milanit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency