La Liga

Gimenez rinovon me Atletico Madrid, largon sirenat e merkatos

Atletico e Madridit blindon mbrojtësin uruguian Jose Maria Gimenez. 23-vjeçari i cili luan me Los Colchoneros që prej vitit 2013 kur ishte vetëm 18-vjeç ka zgjatur edhe me 5 vite kontratën e tij me Atleticon e Madridit duke firmosur marrëveshjen e re me kohëzgjatje deri në 30 qershor të vitit 2023. Për Gimenez kishte interes nga disa prej klubeve më të mëdha të Europës, por Diego Simeone kurrësesi nuk dëshironte ta humbiste mbrojtësin e kombëtares uruguaiane dhe Gimenez ka vendosur të qëndrojë te klubi bardhekuq duke rinovuar kontratën e tij me Atleticon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top