Gossip

Giorgia Venturini nuk heq dorë nga stërvitja as gjatë karantinimit!

Giorgia Venturini një nga fytyrat seksi në studion e emisionit sportiv italian Tiki Taka nuk heq dorë nga stërvitja dhe nga mbajtja e trupit në formë as në kohë karantine. Bukuroshja italiane ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram ku shfaqet duke bërë stërvitje ndërsa e fotografinë e postuar e komenton kështu: “ Rregulli numër 1: T’i vendosësh vetes objektiva”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency