Serie A

Giorgio Chiellini “ngroh” Juventusin, kthehet në stërvitje

Po afrohet momenti i rikthimit të Giorgio Chellinit, edhe pse hapa të ngadaltë. Mbrojtësi i Juventusit, jashtë skuadrës që nga 30 gushti për shkak të këputjes së ligamentit kryqëzor të të gjurit të të djathtë, ka nisur stërvitjen me grupin, edhe pse pjesërisht.

Është fakt që Sarri shpreson ta ketë në dispozicion në fund të shkurtit dhe fillim të marsit, kur sezoni hyn në fazën kulminante.

Mbrojtësi toskan është përfshirë në listën e futbollistëve për ndeshjet e Juves në Champions.

Në një postim në rrjetet sociale, Chiellini shpreh gjithë gëzimin e tij për kthimin në stërvitje.

“Në fushë me shokët e mi, ndjenjë shumë e bukur.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency