Serie A

Giroud kërkon largimin, Atletico Madrid hedh “sytë” nga francezi

Atletico Madrid e ka të domosdoshme afrimin e një qendërsulmuesi për merkaton e janarit. Simeone ka një listë me emra të rëndësishëm si Cavani, Piatek e Rodrigo të cilët duken të pamundur për arsye ekonomike por dhe të klubeve që nuk duan të privohen në mes të sezonit ndaj dhe po shtohen zërat rreth Olivier Giroud. Francezi është në muajt e fundit të kontratës me Chelsean dhe me një ofertë prej 7-8 mln euro klubi anglez do të ulej në tavolinë për bisedime pasi nuk dëshiron ta humbasë me parameter zero.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency