Merkato

Giroud larg Chelsea-t, garë e ashpër për shërbimet e francezit

Crystal Palace mendon të bëjë një ofertë për sulmuesin e Chelsea-t, Olivier Giroud, me hapjen e merkatos së janarit. Sulmuesi francez ka deklaruar vazhdimisht se nuk është i lumtur në “Stamford Bridge” për shkak të minutave të pakta në fushë dhe se do dëshironte të transferohej në një ekip ku të kishte mundësi të luante më tepër.

Megjithatë paga prej 7 milionë paundë në sezon, por edhe konkurrenca e madhe për të  marrë shërbimet e francezit, ia bëjnë Crystal Palace tepër të vështirë për të arritur te Giroud. Për ish-sulmuesin e Arsenalit, interesohen gjithashtu edhe Interi, Borussia Dortmundi dhe së fundmi në skenë ka dalë edhe Milani.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency