Premier League

Giroud: Më pëlqeu projekti i Interit, ja pse dështoi transferimi

Interi provoi deri në fund që të marrë në Milano sulmuesin kampion bote Olivier Giroud gjatë merkatos së janarit, por nuk ia doli, ndërsa shkaqet e dështimit të negociatave i zbuloi vetë futbollisti në një intervistë për mediat franceze.

“Isha shumë pranë largimit në janar dhe isha përgatitur për të ndryshuar klimë, por drejtuesit më thanë se do të lejonin transferimin vetëm nëse gjenin një zëvendësues. Ky i fundit nuk u gjet deri në fund të merkatos dhe tani do të qëndroj deri në fund të sezonit te Chelsea”, deklaroi Giroud.

Kampioni i botës me Francën deklaroi se ishte u lumtur nga interesimi i disa skuadrave, por shtoi se vetë ai do të preferonte një transferim te Interi, pasi njihte mirë Contend he vlerësonte projektin e zikaltërve.

“Inter, Lazio, Lyon dhe Tottenham kanë shprehur interes dhe ndihem i privilegjuar për këtë. Kam folur me Conten në telefon dhe më joshte projekti i Interit. Për më tepër, me trajnerin njihesha mirë. Ndoshta shkoj në verë? Le të shpresojmë”, deklaroi sulmuesi francez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency