Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Giroud zbulon këngën e preferuar: E kam kënduar gjithë verën në dush

Sulmuesi i Milan, Olivier Giroud ka folur së fundmi për zakonin e tij të të kënduarit në dush. Francezi ka theksuar se pas fitores së titullit të Seria A, ai e ka kaluar gjithë verën duke kënduar në dush “Jemi kampionët e Italisë”.

“Në dush këndoj ‘jemi kampionët e Italisë’. E kam kënduar gjithë verën. Ia kam mësuar edhe fëmijëve të mi. I kam mësuar edhe këngën ‘Pioli is on fire’ (Pioli është në zjarr). Një të shtunë po festoja me familjen time, ishte përvjetori i martesës dhe pagëzimi i vajzës sime. Kënduam të gjithë së bashku. Nuk e di më tekstin origjinal, por vetëm ‘Pioli is on fire’”,-ka rrëfyer Giroud.

Francezi ishte padiskutim një nga protagonistët e Milan në fitoren e titullit të Seria A dhe këtë fakt sulmuesi vijon ta festojë ende.

Lajme të tjera

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...