Merkato

Giuffredi: E ardhmja e Hysajt e shkruar, në fund të sezonit …

Elseid Hysaj dhe Napoli duket se kanë vendosur të ndajnë rrugët në fund të sezonit. Konfirmimi, për të disatën herë, vjen nga manaxheri i futbollistit shkodran, Mario Giuffredi, që në “Radio Kiss Kiss Napoli”, deklaroi:

“E ardhmja e Hysajt është e shkruar. Nuk kemi patur më kontakte me drejtuesit e Napolit për rinovimin, kështu që do të sillet si profesionist deri në skadimin e kontratës.”

Giuffredi ka folur edhe për Jordan Veretout, teksa po afrohet përballja Napoli-Roma.

“Besoj se do të qëndrojë jashtë 3-4 javë dhe mendoj se do ta humbë ndeshjen kundër Napolit.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency