Gossip

Giulia mbështet Tonalin në rrjetet sociale: Krenare për ty dhe arritjen tënde (Foto)

Mesfushori i talentuar italian Sandro Tonali bëri realitet ëndrrën e tij të veshë fanellën e ekipit të zemrës, Milanit, teksa në prezantimin si futbollist i kuqezinjve, krahas prindërve dhe drejtuesve të klubit, kishte në krah edhe të fejuarën Giulia Pastore.

Kjo e fundit është prej kohësh në marrëdhënie me mesfushorin, ndërsa ditën e djeshme ka zgjedhur rrjetet sociale për ta uruar Tonalin për kalimin te Milani dhe për t’i shprehur gjithë mbështetjen e saj.

“Krenare pafund për ty dhe objektivin që ke arritur, sepse ti meriton gjithë lumturinë e kësaj bote. Do jem gjithmonë dhe kudo në krahun tënd, ndaj mund të mbështetesh te unë”, shkroi bukuroshja italiane.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency