Përfaqësuesja

Gjashtë mungesa ndaj Greqisë, Challandes grumbullon mesfushorin e Partizanit dhe …

Trajneri i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes, ka ftuar edhe dy futbollistë për ndeshjen e radhës, Rron Brojën nga Partizani dhe Armend Thaçin nga Ballkani. Të dy lojtarët tashmë i janë bashkuar ekipit në hotel “Emerald”, pasi për ndeshjen kundër Greqisë do të mungojnë Milot Rashica, Benjamin Kololli, Leart Paçarada, Elbasan Rashani, Hekuran Kryeziu dhe Herolind Shala,

Gjatë ditës së sotme futbollistët do t’u nënshtrohen sërish testeve për COVID-19, ndërsa në orën 16:00 do të zhvillohet seanca e radhës stërvitore në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas, pasi në “Fadil Vokrri”, në orën 19:00, do të luhet ndeshja e 21-vjeçarëve Kosovë – Angli.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency