Futboll

Gjasula drejt largimit nga Hamburgu, por mbetet në Bundesliga 2!

Klaus Gjasula ka luajtur pak me Hamburgun në muajt e fundit, përfshirë këtu fundin e edicionit të kaluar dhe fillimin e këtij sezoni. Për të mos humbur edhe vendin në kombëtaren shqiptare mefushori kryeqytetas po mendon seriozisht të ndërrojë skuadër në këtë merkato verore. Gjasula mund të largohet nga Hamburgu por me shumë gjasa do të vazhdojë të mbetet në Bundesligën e dytë pasi pëlqehet nga skuadra e Darmstadt. Aktualisht te Hamburg Gjasula përfiton rreth 450 mijë euro në sezon, shifër që Darmstadt e ka të pamundur t’ia paguajë, por mesfushori shqiptar mund të pranojë të ulë pagën dhe marrëveshja për transferimin e Klaus Gjasulës te Darmstadt mund të mbyllet me sukses.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency