Kombëtare

Gjasula: E nisa nga poshtë për të qenë ky që jam, me Francën i jap gaz!

Edhe ndaj Moldavisë, Klaus Gjasula ishte një lider për Shqipërinë në mesfushë. Mesfushori i Paderbornit e vlerësoi kështu paraqitjen e kuqezinjëve ndaj Moldavisë në mikrofonin e Supersport.

Ku ishe fshehur gjithë këtë kohë?

Unë erdha nga poshtë. Në Gjermani kam luajtur gati të gjitha kategoritë. Çdo vit jam zhvilluar më shumë. Tani kam ardhur këtu, dhe jam Klaus Gjasula.

Dukesh sikur ke 10 vjet me ekipin…

Çunat ma kanë bërë të lehtë. Është harmoni e mirë, dhe i mirëpresin të gjithë që vijnë.

Është xheloz Jurgeni?

Besoj se po(qesh). Jo, ne jemi vëllezër. Duam më të mirën për njëri-tjetrin.

Kombëtarja..

Në futboll, mund t’i arritësh të gjitha. Kemi lojtarë të rinj, dhe harmonia është e mirë. Kemi mundësi të arrijmë të gjitha. Do vazhdojmë me punën, që të vazhdojmë edhe për kualifikueset e Botërorit. Kemi mundësi të arrijmë shumë gjëra.

Do mungosh ndaj Andorrës. E menduat atë karton?

E di, ishte gabimi im. Ndodhi tani, skuadra do bëjë punë të mirë dhe të marrim 3 pikë me Andorrën. Pastaj për Francën, do i jap gaz, që të jem në fushë.

Do e bësh përkrenaren kuqezi?

Mund ta bëj kuqezi përkrenaren, por te ekipi im në Gjermani i kemi ngjyrat blu, dhe nuk është shumë mirë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency