Kombëtare

Gjasula: Fati nuk ishte me ne, kemi nisur një rrugë të gjatë

Erdhi te Shqipëria vetëm në fillim të muajit shtator, por u shndërrua menjëherë në një titullar të padiskutueshëm ,teksa edhe sot Gjasula ishte nga më të mirët për kuqezinjtë. Në fund të takimit, edhe mesfushori nga Tirana nuk e fshehu zhgënjimin për humbjen në Stamboll.

Sa keqardhje ka pas një humbjeje të tillë?
Shumë gjynah për mënyrën se si humbëm, por dukej se fatin nuk e kishim në anën tonë. Patëm shumë mundësi, por i shpërdoruam dhe nuk ia dolëm, ndërsa u ndëshkuam me një rast të papërfillshëm. Megjithatë futbolli është i këtillë, që jo gjithmonë fiton ai që ka më shumë raste, apo ai që luan më mirë. Tani duhet të ngremë kokën dhe të shohim përpara, pasi na pret ndeshja me Moldavinë, ku duhet të rikthehemi te suksesi.

Përtej humbjes, a mendoni se kemi të bëjmë me një start të Kombëtares, për edicionin e ardhshëm?
Unë personalisht mendoj dhe besoj se po.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency