Miqesore

Gjermani-Itali në 31 mars, provë force para Euro 2020!

31 Marsi do të jetë një ditë e veçantë për Italinë dhe Gjermaninë. Dy kombëtaret do të përballen në Nuremberg në një miqësore luksi. Dy federatat kanë arritur marrëveshjen për këtë miqësore e cila do të shërbejë si një provë force si për Gjermaninë e Loë ashtu edhe për Italinë e Mancinit përpara pjesëmarrjes në Euro 2020. Po në muajin mars Die Manschaft fillimisht do të sfidojë Spanjën ndërkohë që Italia do të përballet me Belgjikën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency